Teleradiologia Częstochowa

Zdalne opisy badań radiologicznych w Częstochowie

Teleradiologia to dziedzina, która umożliwia poprawę jakości funkcjonowania placówek medycznych w Częstochowie i innych miastach. Proponujemy zdalnie wykonywane opisy badań radiologicznych, bez konieczności zatrudniania pracowników stacjonarnych. Outsourcing radiologii obejmuje opisy tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego i rentgena, sporządzane przez radiologów z różnych stron kraju. W rezultacie przyspieszony zostaje czas przygotowania opisu i w konsekwencji – czas leczenia pacjenta. Działania realizowane przez naszych radiologów w Częstochowie są terminowe i precyzyjne.

Teleradiologia - system komputerowy

System informatyczny do teleradiologii

Outsourcing opisów badań radiologicznych w Częstochowie

Specjaliści radiologii przygotowują opisy badań całorocznie przez 24/7. W tym celu korzystają z systemów PACS i RIS służących archiwizacji i transmisji obrazów z urządzeń diagnozujących. Ich praca przebiega według wyznaczonych standardów i odpowiada na oczekiwania sprecyzowane przez punkty medyczne. Oferowane opisy badań radiologicznych dotyczą zabiegów, takich jak:

Niezależnie od tego, czy punktem medycznym jest mała przychodnia, czy duży szpital w Częstochowie, outsourcing opisów badań radiologicznych to dobre rozwiązanie zarówno dla pacjenta, jak i dla placówki. Przetestowało je już wiele zespołów medycznych. 

Mapa zasięgu teleradiologii

Outsourcing teleradiologii - najważniejsze korzyści

Dlaczego warto skorzystać z tej praktyki? Teleradiologia odpowiada na współczesne potrzeby szybkiego, bezpiecznego i skutecznego ratowania życia pacjenta. Przyspiesza czynności diagnostyczne i możliwość wdrożenia kolejnych działań leczenia. W celu zapewnienia pacjentom jak najlepszej opieki medycznej, warto korzystać z rozwiniętych narzędzi i komunikacji online. Dodatkowym atutem jest też to, że otrzymywanie zdalnych opisów, nie wymaga od punktu medycznego zatrudnienia stacjonarnych radiologów i zakupu specjalistycznego sprzętu. Zapraszamy do kontaktu placówki z Częstochowy. Nasza teleradiologia to: 

przyspieszenie procesów diagnostycznych poprzez ich automatyzację, 

szybki  dostęp do informacji o sytuacji zdrowotnej pacjentów, 

praca 24/7 przez wszystkie dni roku

zmniejszone koszty związane z zatrudnieniem radiologów, 

bezpieczeństwo danych i przepływu informacji 

zaufanie wśród medyków w całej Polsce

Teleradiologia dla punktów medycznych w Częstochowie

Outsourcing teleradiologii realizowany jest przez wyspecjalizowaną kadrę – lekarzy z doświadczeniem pracy w  dużych ośrodkach klinicznych. W każdej chwili można skontaktować się z dyżurującym akurat radiologiem. Jeżeli mają Państwo więcej pytań, zapraszamy do kontaktu. 

bezpieczenstwo-danychikona-

Bezpieczeństwo danych

niezawodnosc-sieciikona-

Niezawodność sieci

rozwiazywanie-problemowikona-

Rozwiązania problemów integracji systemów

superszybki-internetikona-

Superszybki Internet

nazdor-nad-sprzetemikona-

Nadzór nad sprzętem medycznym oraz IT

niezawodna-lacznoscikona-

Niezawodna łączność z placówkami

infolinia-24hikona-

Infolinia 24h na dobę,
365 dni w roku

elastyczne-administrowanie

Elastyczne administrowanie