Teleradiologia Kraków

Zdalne opisy badań radiologicznych w Krakowie

Teleradiologia w dzisiejszych czasach jest chętnie wybieranym rozwiązaniem. W związku z tym rośnie także zapotrzebowanie na zdalne opisy badań radiologicznych. Nasza firma świadczy wysokiej jakości usługi z tego zakresu, kierowane między innymi do klientów z Krakowa oraz okolicznych miast. Outsourcing radiologii u nas to opcja dla osób poszukujących najwyższej jakości oraz profesjonalnego podejścia do swoich indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy – zaufały nam już dziesiątki klientów z całej Polski.

Teleradiologia - system komputerowy

System informatyczny do teleradiologii

Oferta zdalnych opisów badań radiologicznych

Nasza oferta została skrojona pod specjalne potrzeby klientów z branży medycznej, między innymi z Krakowa. Zapewniamy najwyższy poziom obsługi, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom. W ramach outsourcingu opisów badań radiologicznych przygotowujemy szczegółowe opisy tychże badań, jak również wdrażamy niezbędne do tego celu systemy PACS i RIS. Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę, 365 dni w roku. Zajmujemy się opisywaniem badań radiologicznych, takich jak:

Zadowolenie naszych klientów stanowi dla nas priorytet, dlatego zawsze działamy szybko i dokładnie. Ułatwiamy proces diagnostyki pacjentów oraz skracamy czas jego trwania. Teleradiologia w naszym wydaniu to maksimum komfortu oraz bezpieczeństwa, zarówno dla personelu medycznego, jak i dla pacjentów. Współpracujemy z większymi i mniejszymi placówkami medycznymi.

Mapa zasięgu teleradiologii

Korzyści płynące z outsourcingu radiologii

Coraz więcej klientów decyduje się na outsourcing opisów badań radiologicznych. W takim wypadku zawsze warto wybrać sprawdzonego partnera, mającego doświadczenie w tej dziedzinie. Partnerem takim jest nasza firma, której zaufało już wielu klientów z Krakowa. Na teleradiologii znamy się doskonale, dlatego jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dlaczego warto zdecydować się na zdalne opisy badań radiologicznych właśnie u nas? Ponieważ:

dbamy o zachowanie najwyższej jakości oraz standardów

działamy bardzo efektywnie

pozwalamy na obniżenie kosztów związanych z pracowniami diagnostycznymi

pomagamy zautomatyzować procesy

gwarantujemy bezpieczeństwo

wspieramy na każdym etapie

Teleradiologia dla klientów z Krakowa i nie tylko

Zachęcamy do skorzystania z outsourcingu radiologii u nas. Zapewniamy profesjonalną obsługę nie tylko klientom z Krakowa i okolicznych miast, działamy na terenie całego kraju. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu z nami w celu ustalenia wszelkich szczegółów.

bezpieczenstwo-danychikona-

Bezpieczeństwo danych

niezawodnosc-sieciikona-

Niezawodność sieci

rozwiazywanie-problemowikona-

Rozwiązania problemów integracji systemów

superszybki-internetikona-

Superszybki Internet

nazdor-nad-sprzetemikona-

Nadzór nad sprzętem medycznym oraz IT

niezawodna-lacznoscikona-

Niezawodna łączność z placówkami

infolinia-24hikona-

Infolinia 24h na dobę,
365 dni w roku

elastyczne-administrowanie

Elastyczne administrowanie