Teleradiologia Sosnowiec

Zdalne opisy badań radiologicznych w Sosnowu

Teleradiologia, czyli zdalne opisy badań radiologicznych zwiększają dostęp do tego typu usługi. Punkty medyczne, które decydują się na outsourcing radiologii, przyspieszają diagnostykę i redukują koszty związane z zatrudnieniem stacjonarnym. Teleradiologia oferowana placówkom z Sosnowca i pozostałych miast Polski polega na współpracy naszego centrum opisowego z punktem leczniczym, który może dodawać do systemu obrazy diagnostyczne, wskazywać na priorytety i zlecać ich opis specjalistom

Teleradiologia - system komputerowy

System informatyczny do teleradiologii

Outsourcing opisów badań radiologicznych - Sosnowiec

Nad bezpieczeństwem danych czuwają systemy PACS i RIS służące archiwizacji i transmisji obrazów z urządzeń diagnozujących. Zdalne opisy badań radiologicznych wykonywane są przez wykwalifikowany zespół w ciągu całego roku. Praca w trybie 24/7 przyczynia się do poprawienia jakości wykonywanych usług w podłączonych do centrum punktach medycznych. Skrócony czas oczekiwania na precyzyjny opis badania jest korzystny zarówno dla lekarzy, jak i pacjentów. Teleradiologia skierowana jest do dużych punktów w Sosnowcu (tj. np. szpitale) i małych placówek (np. przychodni lekarskich). Wykonujemy zdalne opisy dla poniżej wymienionych badań:

Outsourcing radiologii jest dostępny dla wszystkich punktów medycznych bez względu na ich wielkość, specjalizację, lokalizację czy rodzaj praktyki (publiczna/prywatna)

Mapa zasięgu teleradiologii

Dlaczego warto wybrać outsourcing teleradiologii?

Dla placówki lekarskiej teleradiologia oznacza między innymi redukcję kosztów zatrudnienia pracownika stacjonarnego i urządzeń diagnostycznych. Jednocześnie współpracujący z nami punkt może mieć pewność, że opisy wykonane zostaną terminowo, zgodnie ze wskazanymi oczekiwaniami. Wewnątrz zespołu odbywają się konsultacje, które potwierdzają jakość i wiarygodność dostarczanych opisów. Główne zalety teleradiologii to: 

automatyzacja  procesów diagnostycznych przyspieszająca leczenie, 

krótki czas oczekiwania na opisy badań, 

dostęp do usług 24 godziny na dobę w ciągu całego roku, 

zredukowanie kosztów zatrudnienia stacjonarnego, 

systemy odpowiadające za bezpieczeństwo przesyłanych danych,

nieograniczony zasięg – teleradiologia jest dla punktów z Sosnowca i pozostałych miast Polski.

Teleradiologia dla placówek medycznych w Sosnowcu

Nowoczesna forma współpracy – outsourcing teleradiologii – jest korzystna zarówno dla lekarzy, jak i pacjentów. Zdalne opisy badań radiologicznych realizowane są według określonych standardów, precyzyjnie i na czas

bezpieczenstwo-danychikona-

Bezpieczeństwo danych

niezawodnosc-sieciikona-

Niezawodność sieci

rozwiazywanie-problemowikona-

Rozwiązania problemów integracji systemów

superszybki-internetikona-

Superszybki Internet

nazdor-nad-sprzetemikona-

Nadzór nad sprzętem medycznym oraz IT

niezawodna-lacznoscikona-

Niezawodna łączność z placówkami

infolinia-24hikona-

Infolinia 24h na dobę,
365 dni w roku

elastyczne-administrowanie

Elastyczne administrowanie