Teleradiologia Toruń

Zdalne opisy badań radiologicznych w Toruniu

Teleradiologia to prężnie rozwijająca się dziedzina, dzięki której podmioty lecznicze mogą przyspieszyć diagnostykę i wprowadzić planowane leczenie. Zawdzięczają to radiologom, którzy wykonują zdalne opisy badań radiologicznych dla placówek z Torunia i innych miast Polski. Nie trzeba już zatrudniać radiologów stacjonarnie – współcześnie coraz częściej punkty medyczne praktykują outsourcing radiologii. W ten sposób redukują koszty związane z utrzymaniem pracowników. Oferowana przez nas teleradiologia to opisy badań wykonywane rzetelnie i terminowo przez 24/7 w ciągu całego roku.  

Teleradiologia - system komputerowy

System informatyczny do teleradiologii

Outsourcing opisów badań radiologicznych - Toruń

Wykorzystywane przez radiologów systemy PACS i RIS do archiwizacji i transmisji obrazów z urządzeń diagnozujących zapewniają wysoką jakość realizowanej usługi oraz bezpieczeństwo danych. Całodobowe i całoroczne wykonywanie opisów badań radiologicznych odpowiada na oczekiwania placówek medycznych prywatnych i publicznych – zarówno z Torunia, jak i pozostałych części kraju. Nasz zespół realizuje opisy dla badań, takich jak:

Do postawienia na outsourcing radiologii w Toruniu zachęcamy duże szpitale i małe przychodnie.

Mapa zasięgu teleradiologii

Dlaczego warto wybrać outsourcing teleradiologii?

Każdy pacjent chce być szybko zdiagnozowany i wyleczony. Ten sam priorytet mają lekarze. Teleradiologia jest właśnie po to, aby odpowiedzieć na potrzeby zarówno jednej, jak i drugiej grupy. Dzięki temu, że prowadzimy kontrole jakości opisów wewnątrz zespołu i organizujemy konsultacje, każda współpracująca z nami placówka medyczna może mieć pewność, że opisy są precyzyjne i wiarygodne. Teleradiologia to:

automatyzacja  procesów diagnostycznych,

krótszy czas oczekiwania na dostęp do informacji o zdrowiu pacjenta, 

działanie 24/7 przez cały rok, 

zmniejszenie kosztów związanych z zatrudnieniem stacjonarnym radiologa, 

bezpieczeństwo danych, 

zaufanie klientów z Torunia i innych miast Polski. 

Teleradiologia dla punktów medycznych w Toruniu

Outsourcing teleradiologii jest nowoczesną formą współpracy, z której korzystają już niektóre punkty medyczne w Toruniu. Dzięki zaletom tego rozwiązania, popularność teleradiologii będzie z pewnością wzrastać z kolejnych latach. Już teraz warto zdecydować się na zdalne opisy badań radiologicznych  i wprowadzić je w swoim punkcie medycznym.  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi usług i kontaktu z naszym zespołem. 

bezpieczenstwo-danychikona-

Bezpieczeństwo danych

niezawodnosc-sieciikona-

Niezawodność sieci

rozwiazywanie-problemowikona-

Rozwiązania problemów integracji systemów

superszybki-internetikona-

Superszybki Internet

nazdor-nad-sprzetemikona-

Nadzór nad sprzętem medycznym oraz IT

niezawodna-lacznoscikona-

Niezawodna łączność z placówkami

infolinia-24hikona-

Infolinia 24h na dobę,
365 dni w roku

elastyczne-administrowanie

Elastyczne administrowanie