Teleradiologia Olsztyn

Zdalne opisy badań radiologicznych w Olsztynie

Teleradiologia podnosi jakość pracy placówek medycznych w Olsztynie i innych miastach. Cyfryzacja materiałów i rozwój sieci komputerowych wraz z systemami informatycznymi sprawiły, że zdalne opisy badań radiologicznych stały się nie tylko dostępne, ale też rozwijane. Teleradiologia daje szybsze informacje o stanie zdrowia pacjenta, co przekłada się na przyspieszenie leczenia. Poza tym outsourcing radiologii zmniejsza koszty zatrudnienia radiologa stacjonarnego i wykupienia sprzętu w danej placówce. Usługa skierowana jest zarówno do punktów z Olsztyna, jak i innych miast Polski. 

Teleradiologia - system komputerowy

System informatyczny do teleradiologii

Outsourcing opisów badań radiologicznych - Olsztyn

Współpracujący z nami punkt medyczny w Olsztynie otrzymuje zdalne opisy badań radiologicznych, które są wykonywane przez specjalistów z Polski i Europy. W wielu przypadkach stany narządów są konsultowane między członkami zespołu, tak, aby dostarczony opis był jak najbardziej precyzyjny. Do transmisji obrazów z urządzeń i archiwizowania danych służy system PACS. Stworzony system RIS pozwala z kolei na pełną obsługę badań radiologicznych – od momentu zarejestrowania pacjenta po wydanie opisu badania. Outsourcing radiologii dotyczy badań, takich jak: 

Teleradiologia skierowana jest do małych i dużych punktów medycznych w Olsztynie i pozostałych miasta kraju. Zdalne opisy badań radiologicznych TK, MR, RTG i mammografii realizowane są również w trybie pilnym.

Mapa zasięgu teleradiologii

Automatyzacja procesów i inne korzyści z teleradiologii

Ratowanie życia pacjentów i przyspieszone leczenie zależy nie tylko od kompetencji personelu medycznego w Olsztynie, lecz także od logistyki działania. Teleradiologia jest właśnie szansą na usprawnienie wszystkich procesów i efektywność działań. Outsourcing radiologii to:  

szybki dostęp do informacji o zdrowiu pacjenta, 

zdalne opisy badań radiologicznych wykonywane przez 24/7

międzynarodowe środowisko medyczne

oszczędności dla punktu medycznego, 

bezpieczeństwo danych

opieka  informatyków i natychmiastowe działanie w przypadku ewentualnej awarii. 

Teleradiologia dla punktów medycznych w Olsztynie

Dowiedz się więcej o tym, jak rozwija się teleradiologia w Polsce i dołącz do grona placówek, które wykorzystują outsourcing radiologii i odnoszą przy tym dużo korzyści. Teleradiologia jest dobra dla pacjentów, punktów medycznych, ale też dla specjalistów, którzy szukają zatrudnienia zdalnego. 

bezpieczenstwo-danychikona-

Bezpieczeństwo danych

niezawodnosc-sieciikona-

Niezawodność sieci

rozwiazywanie-problemowikona-

Rozwiązania problemów integracji systemów

superszybki-internetikona-

Superszybki Internet

nazdor-nad-sprzetemikona-

Nadzór nad sprzętem medycznym oraz IT

niezawodna-lacznoscikona-

Niezawodna łączność z placówkami

infolinia-24hikona-

Infolinia 24h na dobę,
365 dni w roku

elastyczne-administrowanie

Elastyczne administrowanie