Teleradiologia Łódź

Zdalne opisy badań radiologicznych w Łodzi

Teleradiologia stanowi obecnie jedną z niezwykle ważnych gałęzi medycyny. Wiąże się to między innymi z dużym zapotrzebowaniem na usługi zdalnego opisu badań radiologicznych. Klienci z Łodzi, którzy poszukują tego typu rozwiązań, mogą skorzystać z naszej oferty. Zapewniamy najwyższą jakość oraz obsługę na światowym poziomie, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagających osób. Zapraszamy do współpracy w zakresie outsourcingu opisów badań radiologicznych.

Teleradiologia - system komputerowy

System informatyczny do teleradiologii

Zdalne opisy badań radiologicznych - kompleksowa oferta

Klientom z Łodzi możemy zaoferować outsourcing opisów badań radiologicznych na światowym poziomie. Współpracujemy już z wieloma zadowolonymi, mniejszymi i większymi placówkami medycznymi. Dbamy o przygotowanie dokładnych opisów badań z zakresu diagnostyki obrazowej, wdrażamy niezbędne systemy PACS i RIS, a także służymy pomocą przez cały rok, 24/7. Naszym klientom dostarczamy kompletne i szczegółowe opisy badań:

Zawsze dbamy o najwyższy poziom zadowolenia naszych klientów, świadcząc profesjonalne usługi. Dzięki nam możliwe jest nie tylko obniżenie kosztów związanych z prowadzeniem pracowni diagnostycznych, ale także skrócenie czasu oczekiwania na wyniki badań i diagnozę.

Mapa zasięgu teleradiologii

Outsourcing radiologii to szereg korzyści

Gorąco polecamy outsourcing radiologii małym i dużym placówkom medycznym. Jesteśmy sprawdzonym partnerem z wieloletnim doświadczeniem na rynku, mogącym zagwarantować najwyższą jakość, komfort i bezpieczeństwo. Zapraszamy do korzystania z naszych usług wszystkich klientów z Łodzi i okolic. Dlaczego warto postawić na teleradiologię w naszym wydaniu?

dbamy o najwyższą jakość oraz wyśrubowane standardy naszych usług

stawiamy na efektywność w działaniu

pozwalamy znacząco obniżyć koszty prowadzenia pracowni diagnostycznej

pomagamy w automatyzacji procesów

gwarantujemy najwyższy poziom bezpieczeństwa

zapewniamy wsparcie 24/7, przez 365 dni w roku

Teleradiologia w Łodzi - tylko z nami

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Najwyższej klasy oferta z pewnością przypadnie do gustu pracownikom medycznym z Łodzi oraz okolicznych miast. Chętnie przygotowujemy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu z nami.

bezpieczenstwo-danychikona-

Bezpieczeństwo danych

niezawodnosc-sieciikona-

Niezawodność sieci

rozwiazywanie-problemowikona-

Rozwiązania problemów integracji systemów

superszybki-internetikona-

Superszybki Internet

nazdor-nad-sprzetemikona-

Nadzór nad sprzętem medycznym oraz IT

niezawodna-lacznoscikona-

Niezawodna łączność z placówkami

infolinia-24hikona-

Infolinia 24h na dobę,
365 dni w roku

elastyczne-administrowanie

Elastyczne administrowanie