Teleradiologia Wrocław

Zdalne opisy badań radiologicznych we Wrocławiu

W XXI wieku znaczenie, jakie ma teleradiologia, jest nie do przecenienia. Wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnych klientów, stworzyliśmy usługę, jaką jest outsourcing radiologii dla klientów z Wrocławia oraz okolic. Zdalne opisy badań radiologicznych to ogromna wygoda, troska o dobro pacjentów, a w naszym przypadku także najwyższa jakość. Warto wziąć pod uwagę rozwiązanie, jakim jest outsourcing radiologii i zaufać przy tym sprawdzonemu partnerowi. Właśnie dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług wszelkie placówki medyczne z Wrocławia i okolicznych miast.

Teleradiologia - system komputerowy

System informatyczny do teleradiologii

Zdalne opisy badań radiologicznych

Obsługujemy klientów z całej Polski, w tym także z Wrocławia, świadcząc dla nich usługi na światowym poziomie. W ramach kompleksowej oferty nie tylko dostarczamy opisy badań radiologicznych, ale także zapewniamy całą obsługę, włącznie z systemami RIS i PACS. Jesteśmy do dyspozycji klientów przez całą dobę, zawsze służąc wsparciem i pomocą. W ramach outsourcingu przygotowujemy opisy badań:

Zawsze działamy szybko i skutecznie, dostarczając gotowe opisy najszybciej, jak to możliwe. W razie konieczności obrazy są konsultowane ze specjalistami różnych gałęzi medycyny. Outsourcing radiologii zapewnia ogromną wygodę, a także pozwala obniżyć koszty prowadzenia własnej pracowni radiologicznej.

Mapa zasięgu teleradiologii

Outsourcing diagnostyki obrazowej - zalety

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku, której można w pełni zaufać. Z naszych usług korzysta już wielu klientów z Wrocławia, którzy chwalą sobie profesjonalizm oraz wysoką jakość świadczonych usług. Teleradiologia jest nie tylko naszą pracą, ale także pasją. Jeżeli interesuje Państwa outsourcing opisów badań radiologicznych, warto wybrać nasze usługi. Możemy zapewnić:

najwyższą jakość

doskonałą efektywność

obniżenie kosztów związanych z prowadzeniem pracowni diagnostycznych

automatyzację procesów

maksimum bezpieczeństwa

profesjonalne wsparcie

Zapraszamy do współpracy klientów z Wrocławia i okolic

Jeżeli teleradiologia, to tylko z nami! Świadczymy usługi z zakresu outsourcingu opisów badań radiologicznych na terenie całej Polski. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w przypadku wystąpienia jakichkolwiek pytań, do kontaktu. Chętnie odpowiemy i wyjaśnimy wątpliwości. Każdego klienta traktujemy indywidualnie.

bezpieczenstwo-danychikona-

Bezpieczeństwo danych

niezawodnosc-sieciikona-

Niezawodność sieci

rozwiazywanie-problemowikona-

Rozwiązania problemów integracji systemów

superszybki-internetikona-

Superszybki Internet

nazdor-nad-sprzetemikona-

Nadzór nad sprzętem medycznym oraz IT

niezawodna-lacznoscikona-

Niezawodna łączność z placówkami

infolinia-24hikona-

Infolinia 24h na dobę,
365 dni w roku

elastyczne-administrowanie

Elastyczne administrowanie