Teleradiologia Zielona Góra

Zdalne opisy badań radiologicznych w Zielonej Górzej

Teleradiologia w Zielonej Górze podnosi standardy obsługi pacjentów i redukuje koszty związane z zatrudnieniem. Jak to możliwe? Po pierwsze, outsourcing radiologii, czyli zdalne opisy badań radiologicznych powodują, że wszystkie procesy diagnostyczne są przyspieszone. Po drugie, nie trzeba zatrudniać stacjonarnych specjalistów, ale można korzystać z pracy lekarzy z innych miast. Teleradiologia realizowana jest przez 24/7, 365 dni w roku!

Teleradiologia - system komputerowy

System informatyczny do teleradiologii

Outsourcing opisów badań radiologicznych - Zielona Góra

Decydujące się na outsourcing radiologii punkty medyczne w Zielonej Górze mogą liczyć na precyzyjne i terminowo dostarczane opisy.  Wykonują je specjaliści z Polski i Europy.  Wątpliwości są konsultowane w międzynarodowych zespołach i w rezultacie, dostarczany opis jest precyzyjny, a co za tym idzie – można szybko wdrożyć właściwe środki leczenia. Do transmisji obrazów i archiwizacji danych wykorzystuje się system PACS. Drugim ważnym systemem jest system RIS, który odpowiada za całą obsługę badania od samej jego rejestracji. Teleradiologia obejmuje opisy poniższych badań:

Zdalne opisy badań radiologicznych TK, MR, RTG i mammografii realizowane są zawsze na czas, także w trybie pilnym. Każda placówka medyczna w Zielonej Górze, która potrzebuje opisów radiologicznych, może rozpocząć z nami współpracę. Nie ma znaczenia, jaką renomą cieszy się punkt medyczny, jakie ma doświadczenie i ilu pacjentów przyjmuje. Teleradiologia w Polsce skierowana jest do wszystkich placówek.

Mapa zasięgu teleradiologii

Jakie korzyści daje teleradiologia? Outsourcing opisów dla Zielonej Góry

Dobra organizacja pracy w placówce medycznej to podstawa. Od niej zależy komfort, zdrowie, a nawet życie pacjentów. Jeśli działania diagnostyczne się opóźniają lub wymagają dużych środków finansowych, skutki będą odczuwalne. Rozwiązaniem na trudne sytuacje związane z pracą stacjonarną jest właśnie teleradiologia

Przyspieszona diagnostyka!

Zdalne opisy badań radiologicznych – 24/7 – 365 dni w roku

Zespół specjalistów międzynarodowych

Redukcja kosztów zatrudnienia lekarzy

Bezpieczeństwo systemów przesyłających dane

Działanie  terminowe, również w trybie pilnym

Teleradiologia dla placówek medycznych w Zielonej Górze

Teleradiologia w Polsce coraz bardziej się rozwija, a Zielona Góra ma szansę być kolejnym miastem, które na tym skorzysta! Skontaktuj się z nami i poznaj szczegółowe warunki współpracy. Outsourcing diagnostyki obrazowej to nowy i bezpieczny wymiar pracy radiologów. 

bezpieczenstwo-danychikona-

Bezpieczeństwo danych

niezawodnosc-sieciikona-

Niezawodność sieci

rozwiazywanie-problemowikona-

Rozwiązania problemów integracji systemów

superszybki-internetikona-

Superszybki Internet

nazdor-nad-sprzetemikona-

Nadzór nad sprzętem medycznym oraz IT

niezawodna-lacznoscikona-

Niezawodna łączność z placówkami

infolinia-24hikona-

Infolinia 24h na dobę,
365 dni w roku

elastyczne-administrowanie

Elastyczne administrowanie