Teleradiologia Radom

Zdalne opisy badań radiologicznych w Radomiu

Teleradiologia w Radomiu to usługa polegająca na przesyłaniu drogą elektroniczną opisów badań radiologicznych. Nowoczesna praktyka stosowana jest już przez wiele placówek medycznych w Polsce. Skąd zainteresowanie taką usługą? Zdalne opisy badań to szansa na przyspieszenie procesów diagnostycznych. W sytuacji, gdy w grę wchodzi dobro i życie pacjenta, czas jest najważniejszy. Nasi specjaliści przygotowują dokładne opisy przez cały rok, 24 godziny na dobę – także w trybie pilnym. Dla właścicieli punktów medycznych taka usługa jest też korzystna pod kątem finansowym, ponieważ nie wymaga zatrudniania radiologów stacjonarnych. 

Teleradiologia - system komputerowy

System informatyczny do teleradiologii

Outsourcing teleradiologii w Radomiu - 100 % bezpieczeństwa

Teleradiologia jest praktyką bezpieczną. Standardy bezpieczeństwa są nawet większe niż w trybie stacjonarnym. Wszystkie opisy powstają przy wykorzystaniu specjalistycznych urządzeń i systemów, a przesyłanie danych jest chronione. Poza tym całodobowa teleradiologia sprawia, że nie istnieją żadne ograniczenia związane z lokalizacją. Nawet jeśli punkt medyczny w Radomiu nie może znaleźć radiologów pracujących w tym mieście, można skorzystać z pracy specjalistów z innych miast, którzy tworzą nasz zespół. Dostarczamy wysokiej jakości, precyzyjne opisy z badań, takich jak:

Outsourcing opisów badań radiologicznych to propozycja dla wszystkich placówek przeprowadzających powyższe badania, niezależnie od ich wielkości i adresu. Do kontaktu zachęcamy właścicieli dużych szpitali, ale też małe gabinety lekarskie z indywidualną praktyką. 

Mapa zasięgu teleradiologii

Nowoczesna teleradiologia dla punktów medycznych

Właściciele placówek medycznych nie tylko nie muszą zatrudniać radiologów pracujących na miejscu w Radomiu, ale też nie ponoszą kosztów związanych z zakupem specjalistycznego sprzętu. W każdej chwili mogą skontaktować się z dyżurującym u nas radiologiem i otrzymać potrzebne informacje. Nasza teleradiologia to:

opisy badań radiologicznych przygotowywane przez całą dobę

wyspecjalizowana kadra medyków

redukcja kosztów związanych z zatrudnieniem i zakupem sprzętu, 

przyspieszenie diagnostyki pacjenta, 

100% bezpieczeństwa przepływu danych, 

działanie dla punktów z Radomia i innych miast Polski. 

Teleradiologia w Radomiu - zapraszamy do kontaktu

Sprawdź dane kontaktowe w zakładce KONTAKT i napisz/zadzwoń do nas. Do współpracy i skorzystania z teleradiologii zapraszamy zespoły medyczne z Radomia i wszystkich innych miejscowości Polski. 

bezpieczenstwo-danychikona-

Bezpieczeństwo danych

niezawodnosc-sieciikona-

Niezawodność sieci

rozwiazywanie-problemowikona-

Rozwiązania problemów integracji systemów

superszybki-internetikona-

Superszybki Internet

nazdor-nad-sprzetemikona-

Nadzór nad sprzętem medycznym oraz IT

niezawodna-lacznoscikona-

Niezawodna łączność z placówkami

infolinia-24hikona-

Infolinia 24h na dobę,
365 dni w roku

elastyczne-administrowanie

Elastyczne administrowanie