Teleradiologia Kielce

Zdalne opisy badań radiologicznych w Kielcach

Dzięki cyfryzacji materiałów, sieci komputerowych i systemów informatycznych, na popularności zyskuje teleradiologia. To usługa polegająca na zdalnym wykonywaniu opisów badań radiologicznych. Radiolog nie musi być zatrudniony stacjonarnie, dzięki czemu zredukowane zostają koszty zatrudnienia i sprzętu. Jednocześnie procesy diagnostyczne zostają przyspieszone, bo teleradiologia działa przez 24/7 w ciągu całego roku. Dowiedz się więcej na temat tego, czym się outsourcing radiologii i wprowadź to w punkcie medycznym w Kielcach lub innym mieście Polski. 

Teleradiologia - system komputerowy

System informatyczny do teleradiologii

Outsourcing opisów badań radiologicznych - Kielce

Zdalne opisy badań radiologicznych są precyzyjne i konsultowane między członkami zespołu. Wykorzystuje się przy tym systemy PACS i RIS – do transmisji obrazów z urządzeń i ich archiwizowania. W każdej chwili czuwają nad tym wyspecjalizowani informatycy. Outsourcing radiologii dotyczy opisów badań, takich jak:

Kilkadziesiąt placówek medycznych w Polsce korzysta obecnie z teleradiologii. Są to zarówno duże szpitale, jak i małe przychodnie czy prywatne gabinety. Jeśli chcesz zoptymalizować koszty w punkcie medycznym w Kielcach, skontaktuj się z nami. Podnieś jakość usług poprzez szybsze uzyskanie opisów badań – realizujemy je również w trybie pilnym. 

Mapa zasięgu teleradiologii

Co wybierasz, decydując się na outsourcing teleradiologii?

Teleradiologia jest szansą na jeszcze lepsze usługi medyczne oferowane przez placówki w Kielcach i innych miastach. W ratowaniu życia pacjentów nie wystarczy sama kompetencja, ale też zwiększenie efektywności działań diagnostycznych i wszystkich procesów związanych z wymianą informacji. Właśnie dlatego proponujemy zdalne opisy badań radiologicznych, które zapewniają:

szybsze uzyskanie informacji o stanie zdrowia pacjentów, 

dostępność usługi przez 24/7, 

precyzję i terminową realizację, 

minimalizację kosztów zatrudnienia i wyposażenia placówki stacjonarnej, 

bezpieczeństwo, 

natychmiastowe wsparcie informatyków w przypadku ewentualnych awarii. 

Teleradiologia dla placówek w Kielcach i innych miastach

Pacjenci oczekują podwyższenia jakości opieki zdrowotnej, a zarządzany przez Ciebie punkt w Kielcach musi szukać tańszych rozwiązań, aby lepiej gospodarować zasobami? A może problemem jest brak dostępu do wyspecjalizowanych medyków? Każdy z tych powodów jest dobry, aby postawić na outsourcing opisów badań radiologicznych i zwiększyć wydajność organizacji pracy

bezpieczenstwo-danychikona-

Bezpieczeństwo danych

niezawodnosc-sieciikona-

Niezawodność sieci

rozwiazywanie-problemowikona-

Rozwiązania problemów integracji systemów

superszybki-internetikona-

Superszybki Internet

nazdor-nad-sprzetemikona-

Nadzór nad sprzętem medycznym oraz IT

niezawodna-lacznoscikona-

Niezawodna łączność z placówkami

infolinia-24hikona-

Infolinia 24h na dobę,
365 dni w roku

elastyczne-administrowanie

Elastyczne administrowanie